Dworek

DWOREK

Na terenie Folwarku mieści się nasza perełka – zabytkowy Dworek, którego historia sięga XIX w. Należał on do majątku rodziny Kuraszów, który wraz z przyległymi terenami rozciągał się od Dusznik aż po Buk.

Budynek Dworku został odnowiony ze szczególną dbałością o historyczne elementy, tak aby zachować niepowtarzalny klimat dawnych lat.

Wnętrza dworku

Wnętrza Dworku wypełniają minimalistyczne elementy wystroju. Wszystko po to, aby nie przyćmić tego co najpiękniejsze. Drewniane, solidne drzwi wejściowe do salonów, ściany wypełnione oryginalną czerwoną cegłą oraz unikalna piwnica to tylko część historii, którą udało nam się przywrócić do życia.

W jadalni znajdziecie piękny zabytkowy piec, który w chłodne deszczowe dni nadaje ciepła wnętrzom Dworku.

Mamy tu np., szafę z XIX wieku, której rozwiązania technologiczne mogą natchnąć nawet wybitnych projektantów. Jeżeli ktoś chciałby doświadczyć, jak nasi przodkowie zgłębiali wiedzę w przeszłych stuleciach czy nauczyć się pisać za pomocą pióra i kałamarza – może zasiąść w ławce szkolnej, która „rosła wraz z dzieckiem”.

Na parterze budynku mieści się kuchnia, gabinet oraz dwie sale spotkań, gotowe przyjąć jednorazowo do 60 gości. W komfortowych apartamentach na piętrze dysponujemy 15 miejscami noclegowymi.

W podziemiach budynku zaprojektowano coś dla ciała oraz ducha. Mamy tu kameralną strefę SPA z sauną, mini grotę solną z gabinetem masażu, funkcjonalną siłownię oraz niewielką winiarnię, w której można degustować najlepsze wina.

Rozkład pomieszczeń

ceglana piwnica

SAUNA
GROTA SOLNA
WINIARNIA
SIŁOWNIA
STREFA CARDIO
MASAŻ

PARTER

HOL
2 SALE
BIURO
KUCHNIA
TOALETY

PIĘTRO

3 APARTAMENTY MOGĄCE POMIEŚCIĆ DO 15 BLISKICH OSÓB

FOLWARKOWE SPA

Sauna

Łaźnia fińska, którą rozgrzać można nawet do 110°C.

ROLLMASAŻ

W pełni wyposażona siłownia ze strefą cardio.

grota solna

Zrelaksuj się na leżaku w otoczeniu płynącej w naczyniach solanki. Czyste powietrze odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób.

Zarezerwuj teraz!