Kontakt

Wynajem obiektu na wyłączność jest gwarancją bezpieczeństwa i braku ingerencji ze strony innych osób wynajmujących obiekt. Cena obejmuje wynajem całego budynku, wraz z zapleczem kuchennym, salami, noclegami oraz dodatkowymi atrakcjami budynku.

Zaplecze kuchenne jest wyposażone w: lodówkę z zamrażarką, płytę gazową, piekarnik, mikrofalówkę, ekspres do kawy (z kawą w Dworku), czajnik. Dodatkowo znajduje się pełna zastawa sztućców i naczyń.

W zakładce Dworek oraz Spichlerz pokazane zostały proponowane układy stołów prostokątnych oraz okrągłych. Oczywiście jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje.

Według dostępnych układów stołów oraz Państwa preferencji przygotowujemy salę wraz ze stołami i krzesłami.  Nie posiadamy obrusów oraz florystycznych dekoracji  do dyspozycji, zachęcamy jednak do kontaktu z firmą  Cateringową.

Tak oczywiście, możliwe jest wniesienie własnego alkoholu. Nie pobieramy opłat w postaci na przykład “korkowego”.

Tak bez problemu mogą Państwo wnieść wypieki bez dodatkowych opłat.

Zameldowanie: 15:00

Wymeldowanie: 11:00

Tak! nasz obiekt jest animal friendly. 

Prosimy o kierowanie zapytania bezpośrednio na telefonicznie lub na adres: kontakt@folwarkmatecznik.pl , każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie w zależności od wcześniejszych rezerwacji danego dnia.

Wynajem na wyłączność obu budynków, spichlerza oraz dworku gwarantuje brak innych wydarzeń na terenie obiektu. W przypadku wynajęcia jednego budynku np. Spichlerza, równocześnie w Dworku może odbywać się inny event.

Tak, można skorzystać w winiarni poprzez zakup butelki wina lub zamówienie pokazu prowadzonego przez Someliera.

Na terenie Folwarku Matecznik możliwe jest skorzystanie z dodatkowych usług takich jak np.: masaże, zabiegi na twarz, ognisko, grill. Prosimy o kontakt e-mial, wówczas prześlemy folder z usługami dodatkowymi. 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

Folwark Matecznik

Znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Brama wjazdowa obok zabytkowej studni na teren folwarku

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Samochód z lanym piwem na tle urokliwego stawu koło Poznania

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

Urokliwy staw na terenie folwarku matecznik

Zarezerwuj teraz!

Skontaktuj się