Przyjęcia okolicznościowe

Miejsce na Twoje przyjęcie jest tutaj

Wnętrze zabytkowego, odnowionego dworku koło poznania

Wynajmij Folwark na różne typy przyjęć okolicznościowych:

  • Wieczór panieński
  • Bal
  • Impreza
  • Wieczór kawalerski
  • Rocznica
  • Urodziny
  • Baby shower

Ciesz się Folwarkiem na wyłączność

Folwark Matecznik to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: wieczór panieński i kawalerski, urodziny, imieniny, zaręczyny, komunie, bal, spotkanie ze znajomymi.

Urokliwy staw na terenie folwarku matecznik
Rozkładane krzesło obrandowane folwark matecznik

Idealne Otoczenie

Folwark Matecznik – Twoje miejsce poza miastem, znajduje się we wsi Sędzinko, w otoczeniu lasów i przyrody. Czas płynie tutaj zdecydowanie wolniej. Spędź czas w otoczeniu natury i zorganizuj swoje przyjęcie tutaj!

Catering

Doświadczony kucharz, świetna kuchnia i pyszne posiłki.

Zadbamy o część gastronomiczną Twojego wydarzenia. Tego dnia nie musisz się o nic martwić.

Zastawa na wesele w oryginalnym folwarku

Zarezerwuj teraz!

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.
Pomysł na kwiaty na białym stole pod wesele