Wesele

Wesele w folwarku

SĘDZINKO

sala na wesele pod poznaniem

Sprawdź ofertę weselną Folwarku Matecznik i spędź wymarzony dzień w urokliwym miejscu!

W zależności od tego, jak duże planujesz przyjęcie – wesele do 60, a do 108 osób, mamy przygotowaną dla Ciebie ofertę ślubną, aby stworzyć dla Ciebie wesele Twoich marzeń!

Śliczna zwiewna biała suknia wisząca na starych drzwiach
testowy podpis

Zarezerwuj teraz!

Ślub cywilny/humanistyczny

Jeśli marzysz o ślubie pod chmurką, to jesteś w dobrym miejscu – dysponujemy odpowiednimi do tego warunkami. Ślubny kobierzec pod gołym niebem to niezapomniane miejsce na wyznanie sobie uczuć i napisanie własnej przysięgi małżeńskiej.

Coraz więcej osób skłania się ku tej opcji brania ślubu i wcale się nie dziwimy – jest to bardzo romantyczna opcja wyznania sobie najgłębszych uczuć. Kobierzec ustawiony jest przy naszym zarybionym stawie, więc przy odpowiedniej aranżacji, będzie to niezapomniana chwila dla Was obojga.

slub cywilny humanistyczny poznan
testowy podpis

Zarezerwuj teraz!

20

Zrealizowanych wesel

+3000

Zadowolonych gości

możliwości

2

LATA DOŚWIADCZENIA

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy!

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Staraliśmy się stworzyć miejsce, które sprawi, że będzie on wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem dla Was oraz Waszych gości.

Zapraszamy Was do Sędzinka – to właśnie tutaj, nieopodal pierwszej osady naszych przodków, powstał malowniczy obiekt natchniony przez tradycję i marzenia. Folwark

Matecznik to miejsce, gdzie można na chwilę się zatrzymać, spędzić czas z tymi, którzy są dla nas ważni i pooddychać świeżym powietrzem z dala od zgiełku wielkich miast.

Inspiracja sesji ślubnej z flarą

Zarezerwuj teraz!

kameralne wesele w dworku pod poznaniem

Minimalistyczny dworek zapewnia przestrzeń na przyjęcie do 60 osób, zakwaterowanie dla maksymalnie 13 bliskich osób i rodziny oraz pięknie urządzony apartament dla nowożeńców. Jest to idealna opcja, dla osób pragnących spędzić ten dzień w kameralnym gronie najbliższych osób. Ciężkie, drewniane podłogi i ceglane ściany pięknie komponują się z minimalistycznymi ozdobami, które razem tworzą ponadczasowy klasyk.

Sesja weselna przed dworkiem Folwarku Matecznik

Duża sala weselna w Spichlerzu

Idealna sala na duże wesele pod Poznaniem, oferuje wnętrza gotowe pomieścić nawet ponad 100 osób oraz zapewnia nocleg dla +30 gości. Jeśli interesuje Cię zrobienie dużego przyjęcia, nie ograniczając się przy tym, jeśli chodzi o liczbę gości, to spichlerz na pewno będzie Twoim wyborem.

Spichlerz oferuje wnętrza gotowe pomieścić nawet do 108 osób oraz nocleg dla 28 gości.

Napis "Miłość" w plenerze folwarku matecznik

Zarezerwuj teraz!

Ślub na świeżym powietrzu

Na terenie Folwarku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na wysepce w otoczeniu
stawu i zieleni, które podkreśli niezwykły moment ceremonii zaślubin.

Wystarczy zaprosić urzędnika na miejsce wesela

Wesele w folwarku matecznik

Folwark to nie tylko piękne pomieszczenia, ale również wielka zielona przestrzeń.

Zaaranżuj ją według własnej wizji!

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.